Nájdite si SugarDaddyho alebo SugarBabe na SugarDaters®

Prečo SugarDaters®?

SAFE - BEZPEČNOSŤ: našim členom poskytujeme bezpečné zoznamovacie prostredie na spoznávanie podobne zmýšľajúcich ľudí. Ako člen vy sami rozhodujete o tom, koľko informácií chcete o sebe zdieľať. Manuálne kontrolujeme všetky profilové texty a fotky a nabádame našich členov, aby využívali možnosť nahlásenia, keď je to potrebné.

UNIQUE - JEDINEČNÝ postoj k SugarDatingu: nech Vás na SugarDaters® privádza čokoľvek, môžete sa cítiť bezpečne, keďže každý je tu z rovnakého dôvodu a túži po úprimných a skutočných spojeniach. Nech je Váš dôvod akýkoľvek, na SugarDaters® nájdete to, čo Vám v živote chýba.

GENTLEMAN HODNOTENIE: funkcia Gentleman hodnotenie zabezpečuje autentickosť a spoľahlivosť našich členov. Vďaka tejto funkcii má každý užívateľ akurátnejšie očakávania od toho druhého.

ANONYMITA: Tu v SugarDaters® si ceníme anonymitu, čo znamená, že ak sa rozhodnete vymazať si Váš profil, všetky informácie budú vymazané a nikdy nebudú viesť späť k Vám. Údaje si neukladáme a ani ich nepredávame tretím stranám. Kvôli ochrane Vášho súkromia na výpise z Vašej kreditnej karty nikdy nebude zobrazené meno našej stránky. SugarDaters® nikdy nebude zdieľať a ani nepredá Vaše informácie.

RELIABLE – SPOĽAHLIVOSŤ: naším cieľom je byť najlepšou a najspoľahlivejšou zoznamovacou službu pre štedrých, mladých a krásnych. SugarDaters® je seriózna zoznamovacia stránka predovšetkým zameraná na tých, ktorí chcú, aby o nich bolo postarané, t.j. SugarDaddies, SugarMamas, SugarBabes a ToyBoys.

Čo je SugarDaters®?

SugarDaters® je zoznamovacia platforma, ktorej cieľom je spojiť podobne zmýšľajúcich jednotlivcov, ktorí túžia po záživných vzťahoch. SugarDaters® bolo založené v roku 2013 v Aarhuse v Dánsku. Odvtedy sme sa stali číslo jedna SugarDating webom v Škandinávii a jedným z najväčších SugarDating webov v Európe..

SugarDaters®: Zaslúžite si byť rozmaznávaný/á

Čo je SugarDaddy / SugarMama?

SugarDaddy/SugarMama je zrelý/á, úspešný/á a štedrý/á gentleman/žena, ktorý/á má svoj život a financie pod kontrolou. SugarDaddy/SugarMama môže byť skúsený mentor, vzrušujúca spoločnosť alebo celoživotný spoločník - presne ako normálny partner ale navyše aj prosperujúci. Prémioví SugarDaddies a SugarMamas môžu voľne komunikovať so všetkými SugarBabes/ToyBoys a vidieť ich fotky.

Čo je SugarBabe / ToyBoy?

SugarBabe/ToyBoy je sofistikovaná/ý a okúzľujúca/i žena/muž, ktorá/ý poskytuje zmysluplnú, príjemnú a vzrušujúcu spoločnosť pre jej/jeho SugarDaddyho/SugarMamu a očakáva byť rozmaznávaná/ý luxusnými zážitkami, vecami a príspevkami.
Skutočná/ý SugarBabe/ToyBoy je schopná/ý spojiť sa s jej/jeho SugarDaddym/SugarMamou na emočnej úrovni bez toho, aby sa zaväzovali.

Čo je SugarDating?

SugarDating je vzájomne záživný vzťah, v ktorom v ktorom sú roly jasne zadefinované: SugarDaddy/SugarMama je ten/tá, kto sa stará a SugarBabe/ToyBoy je tá/ten, o koho je postarané. Také jednoduché!

Používajte SugarDaters® správne

Na SugarDaters® chceme Vám aj ostatným používateľom zaistiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť, a preto predtým než začnete, prečítajte si prosím naše používateľské podmienky. Kedykoľvek sa môžete obrátiť na našu podporu!

Zaslúžite si byť rozmaznávaný/á!

Najsilnejšie zážitky a spomienky zvyčajne nevznikajú v každodennej rutine. Presne tak ako Vy chcú svet SugarDatingu objavovať aj ďalší ľudia bez ohľadu na to, či sú single, zadaní alebo jednoducho zvedaví.

Ak hľadáte niekoho, kto si váži vzťahy a verí, že obdarúvanie je romantické alebo keď v momentálnej fáze Vášho života iba hľadáte románik na jednu noc, SugarDaters® je ideálne miesto na začatie.

Veríme, že základom šťastného vzťahu je viac ako len fyzická príťažlivosť. Je to o rešpekte, vzájomnej starostlivosti a braní ohľadu na hranice toho druhého. Aby sme Vám zaistili čo najlepšiu používateľskú skúsenosť, manuálne overujeme všetky nové profily a vyhradzujeme si právo vymazať falošné profily. Či ste SugarDaddy, SugarBabe, SugarMama alebo ToyBoy, v našej exkluzívnej komunite ste srdečne vítaný/á!

Prepnúť na štandardný web